Explore Shocktech

WPROWADZENIE AKTYWNEJ DYNAMIKI TERENU BARANA

Tylko TRX może pochwalić się amortyzatorami Bilstein® Black Hawk® e2, które nieustannie dostosowują się do zróżnicowanego terenu.

ALGORYTM BILSTEIN®

Opatentowany algorytm sterowania został zaprojektowany z myślą o ekstremalnych potrzebach wydajności TRX. Monitoruje on czujniki pojazdu i nieustannie dostosowuje się do prędkości, pozycji przepustnicy, momentu hamowania, kąta skrętu kierownicy i innych czynników. Zapewnia to optymalną kontrolę nadwozia na drodze i poza nią.

POZNAJ TECHNOLOGIĘ BILSTEIN®

Technologia Dual-Valve

Technologia Dual-Valve umożliwia systemowi bezstopniową regulację siły kompresji i odbicia w każdym amortyzatorze. W zależności od ukształtowania terenu i wkładu kierowcy, system dostosowuje sygnał wysyłany do każdego z ośmiu zaworów w TRX z niezwykłą precyzją.

Wysokociśnieniowe węże z oplotem ze stali nierdzewnej

Każdy wąż jest osłonięty zewnętrzną warstwą z plecionej stali nierdzewnej i uszczelniony przy użyciu procesu metal-metal, powszechnie stosowanego w przemyśle lotniczym i sportach motorowych. Pozwala to na wytrzymanie temperatur do 135°, ciśnienia ponad 400 barów i chroni przed ścieraniem i korozją.

Zdalne zbiorniki

Każdy amortyzator jest zasilany gazowym azotem pod ciśnieniem w niezależnym, zdalnym zbiorniku. To zwalnia miejsce w amortyzatorze na ruch tłoczyska, pozwalając na ekstremalną artykulację zawieszenia.

ZoneControl® Jounce Cut Off

Kiedy amortyzatory zbliżają się do pełnej kompresji po twardym lądowaniu, drugi tłok załącza się, aby zapobiec wybiciu. Ta opatentowana technologia poduszek hydraulicznych została opracowana specjalnie dla TRX.

BACK TO TOP